Welcome to Evently

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Image Alt

Raspored

Nedjelja 12.9.2021.

17.00 Kino Tuškanac
Natjecateljski 1

KAUFLAND – KAD IMAŠ NEKOG SVOG
Bruno Anković, namjenski, 1‘

NIGDAR NI BILO
Mateja Štefinčšak, animirani, 6‘30‘‘

GRAD U KOJI MORAM PUTOVATI
Valentina Lončarić, dokumentarni, 9‘42‘‘

OBLACI SU DALEKO
Goran Nježić i Matija Tomić, igrani, 15‘56‘‘

NEKE SE STVARI NISU DOGODILE A MI IH SVEJEDNO PAMTIMO
Tamara Bilankov, eksperimentalni, 14‘53‘‘

STAKLENA KUGLICA
Martina Marasović, dokumentarni, 26‘58‘‘

PONEKAD MI DAŠ – RAKETE I KRISTIJAN BELUHAN
Dalibor Barić, namjenski, 3‘30‘‘

19.30 Kino Tuškanac
Otvaranje

Obnovljena baština

KOLAČ
Daniel Šuljić, animirani, 8‘

Natjecateljski 2

TU – ANA & THE CHANGES
Marina Uzelac, namjenski, 6‘05‘‘

THE RAFT
Marko Meštrović, animirani, 13‘46‘‘

ANTIOTPAD
Tin Žanić, igrani,18‘06‘

DOGAĐAJI ZA ZABORAVITI
Marko Tadić, eksperimentalni, 6‘

JOŠ MALO DO NOVE GODINE
Marko Bičanić, dokumentarni, 18‘25‘‘

NOĆAS PRELAZIM RIJEKU – GORAN BARE & MAJKE
Filip Gržinčić, namjenski, 5‘20‘‘

21.30 Kino Tuškanac
Kinofonija

CHUI FEAT. BERLIN, SIMFONIJA VELEGRADA
(Walter Ruttmann, 1927)

Ponedjeljak 13.9.2021.

17.00 Kino Tuškanac
Natjecateljski 3

SAILOR – MRLEE & IVANESKY
Saša Hess, namjenski, 5‘39‘‘

OD TEBE SAM SRETAN
David Bakarić, dokumentarni, 18‘39‘‘

PORVENIR
Renata Poljak, eksp, 12‘10‘‘

LABINSKA REPUBLIKA
Goran Načinović, dokumentarni, 52‘

KAPITAL – SARA RENAR FEAT. PLAYGROUND HUSTLE
Tajana Dedić Starović, namjenski, 3‘02‘‘

19.00 Kino Tuškanac
Natjecateljski 4

GAVRILOVIĆ: ISKUŠAJ ME
Bruno Anković, namjenski, 1‘06‘‘

FALLING – JONATHAN
Filip Gržinčić, namjenski, 5‘

MEĐU NAMA
Petra Balekić, animirani, 10‘45‘‘

ANGINA PECTORIS
Filip Mozješ, igrani, 18‘

JEDNA OD NAS
Đuro Gavran, dokumentarni, 51‘

21.00 Kino Tuškanac
Obnovljena baština

BALADA O PIJETLU
Zvonimir Berković, namjenski, 13‘

Natjecateljski 5

OŽUJSKO – TALENTI
Bruno Anković, namjenski, 1‘21‘

BIJELI BOŽIĆ
Josip Lukić, dokumentarni, 26‘51‘‘

DEAR AKI
Nina Kurtela, eksperimentalni, 14‘40‘‘

NJEMAČKI INAT
Silva Ćapin, igrani, 15‘

TOONEKURG / RODA
Lucia Mrzljak, animirani, 15‘51‘‘

KAD OLUČIM KAKO ZAPOČETI, ZNAT ĆU SVE OSTALO
Tomislav Šoban, dokumentarni, 9‘30‘‘

LOVABLE – JE VEUX
Dalibor Barić, namjenski, 4‘22

Utorak 14.9.2021.

11.00 Kino Tuškanac
Tribina

IVINE VIZIJE – U SPOMEN IVI ŠKRABALU
(1934-2011)

17.00 Kino Tuškanac
Natjecateljski 6

GLADIOLE – ČUVARKUĆA
Ema Petrak, Hrvoje Dešić, namjenski, 3‘53‘‘

AXIOM
Filip Antonio Lizatović, dokumentarni, 7‘26‘‘

BOG NA KOTAČIMA
Bela Bračko-Milešević, dokumentarni, 7‘38‘‘

LIMES
Neven Dužanec, eksperimentalni, 4‘48‘‘

TRAŽILO
Matej Matijević, igrani, 12‘42‘‘

SJENE
Dea Jagić, animirani, 7‘33‘‘

MARČANE BURE
Toni Wagner, igrani, 17‘

MARTIN TORPEDO
Toni Jelenić, dokumentarni, 13‘44‘‘

PRSNUT
Igor Zenzerović, igrani, 3‘44‘‘

33 45 78
Arsen Oremović, eksperimentalni, 2‘31‘‘

19.00 Kino Tuškanac
Natjecateljski 7

LIDL
Nevio Marasović, namjenski, 1‘

VAMPIR – PSIHOMODO POP
Radislav Jovanov Gonzo, namjenski, 3‘30‘‘

REAL BOY
Irena Jukić Pranjić, animirani, 7‘03‘‘

HUEMAN
Karla Skok, animirani, 4‘40‘‘

ŽIVOTINJA
Saša Poštić, igrani, 25‘02‘‘

NATJEČAJ
Zorko Sirotić, dokumentarni, 54‘39‘‘

21.00 Kino Tuškanac
Obnovljena baština

PREDVEČERJE
Edo Galić, dokumentarni, 12‘42‘‘

Natjecateljski 8

MONOLOG O PULI
Elvis Lenić, eksperimentalni, 7‘21‘‘

DUBICA
Marina Aničić Spremo, dokumentarni, 82‘

Srijeda 15.9.2021.

17.00 Kino Tuškanac
Natjecateljski 9

NOVA JA – ZDENKA KOVAČIČEK
Franka Telebuh, Petar Bašić, namjenski, 3‘47‘

LAŽ NA LAŽ – BARBARA MUNJAS
Ira Tomić, namjenski, 4‘50‘‘

SAD SAM JA IRENA
Jasmina Beširević, dokumentarni, 12‘45‘‘

SVE TE SENZACIJE U MOM TRBUHU
Marko Dješka, animirani, 13‘15‘‘

PLEJADE
Mateja Zidarić, eksperimentalni, 12‘7‘‘

MILA
Karko Vorih, dokumentanri, 30‘41‘‘

MEDEJA – SARA RENAR
Ira Bulić, namjenski, 4‘24‘‘

JEDNOG PETKA POPODNE
Lucija Brkić, dokumentarni, 10‘

19.00 Kino Tuškanac
Natjecateljski 10

PERFECTA DREAMS
Sonja Tarokić, namjenski, 0‘20‘‘

ZVIJEZDA – RAKETE
Dalibor Barić, namjenski, 4‘15‘‘

PRAŠINA ISPOD KREVETA
David Padovan, igrani, 12‘10‘‘

LJUBAV OKO SVIJETA
Anđela i Davor Rostuhar, dokumentarni, 75‘

21.00 Kino Tuškanac
Obnovljena baština

ČEKAONICA
Ante Babaja, dokumentarni, 11‘ 24‘‘

Natjecateljski 11

NIŠTA JA TEBI NE GOVORIM, SAMO KAŽEM
Sanja Milardović, igrani, 19‘24‘‘

ČEKAJ ME
Damir Markovina, dokumentarni, 42‘18‘‘

SVE KAJ TI NE BUDEM REKLA
Bela Bračko-Milešević, 4‘30‘‘

LIKA / BEZ NASLOVA
Ana Hušman, dokumentarni, 9‘32‘‘

SOBA S POGLEDOM ILI RAZMIŠLJANJE U SIKAMA
Iva Gavrilović, eksperimentalni, 10‘12‘

Četvrtak 16.9.2021.

11.00 Kino Tuškanac
Okrugli stol

ŠTO SU NAMA DANI HRVATSKOGA FILMA?

17.00 Kino Tuškanac
Natjecateljski 12

I’M WAITING – THE CHWEGER
Dalibor Barić, namjenski, 4‘43‘‘

OSIJEK <–> KOPENHAGEN, GRAD TRAŽI UBOJICU
Ivan Faktor, dokumentarni, 20‘08‘‘

NULTI KRAJOLIK
Bruno Pavić, dokumentarni, 70‘19‘‘

19.00 Kino Tuškanac
Natjecateljski 13

DALEKO JE MORE
Jakov Torić, dokumentarni, 10‘

SPLIT
Renata Poljak, eksperimentalni, 11‘6‘‘

MATIJEVIĆI U IZOLACIJI
Matej Matijević, dokumentarni, 13‘16‘‘

U ŠUMI
Sara Grgurić, igrani, 16‘45‘‘

BIJELI DAN
Višnja Vukašinović, igrani, 13‘58‘‘

SVE U ŽIVOTU DOŠLO MI JE KASNO
Martina Lončar, eksperimentalni, 8‘3‘‘

DOBRI SE ZABORAVE – PAVEL
Radislav Jovanov Gonzo, namjenski, 4‘

GAVRILOVIĆ – ISKUŠAJ ME
Bruno Anković, namjenski, 1‘06

21.00 Kino Tuškanac
Posebni program

KOLAŽI O LAŽI: LAŽNE SNIMKE
Judita Gamulin, Nebojša Slijepčević, dokumentarni, 2021, 50‘

Dodjela nagrada

Projekcija dobitnika
Grand prixa